Menu

Волонтери Житомирської області знову побували на передовій

20.08.2016 - Новини з регіонів
Волонтери Житомирської області знову побували на передовій

Сергій Адам’як та Об’єднана команда волонтерів Житомирської області знову побували на передовій
Незважаючи на так зване «перемир’я», не вщухають бойові дії на Сході України, де наші бійці стійко стоять під обстрілами ворога. І так само українські солдати потребують допомоги з боку небайдужих людей, так що не поменшало роботи у бердичівських волонтерів, які зараз працюють в об’єднаній команді волонтерів Житомирської області, і нещодавно знову приїхали з передової, де передали черговий вантаж гуманітарної допомоги нашим захисникам. Юлія Толачова, голова Самооборони міста Бердичева Сергій Адам’як та Чуднівський волонтер Андрій Гордієвський не можуть сидіти склавши руки у той час, коли продовжується війна та гинуть наші хлопці.
Об’єднана команда волонтерів Житомирської області цього разу відвідали Попасну, Дебальцевський напрямок, Піски, Авдіївку, Водяне, Красногорівку, Мар’янку та маріупольський напрямок. З собою вони везли заповнений мікроавтобус, у який вмістилося дві з половиною тонни гуманітарки. Це тепла форма, рукавиці, балаклави, коліматорні приціли та прилади нічного бачення. Окрім того наші солдати на передовій отримали від волонтерів 300 кілограмів вареників, домашню ковбасу та майже 200 кілограмів м’яса, які дозволять їм бодай трохи урізноманітнити скромний солдатський раціон.
Окрім того наші волонтери пригнали для 58-ї бригади машину Швидкої допомоги, яка, на жаль, відразу ж після приїзду була вимушена приступити до роботи – адже в районі Авдіївки кілька наших солдат підірвалися на фугасі та отримали поранення різного ступеня важкості. За ними і поїхала Швидка у своє перше бойове хрещення, адже поранених військовослужбовців необхідно було швидко доставити до шпиталю для надання кваліфікованої медичної допомоги.
Сергій Адам’як разом зі своїми колегами з Об’єднаної команди волонтерів Житомирської області дякують усім небайдужим українцям, які розуміють, як важко зараз доводиться нашим солдатам на передовій, і як, не дивлячись на важке економічне становище, знаходять можливість для того, щоб бодай чимось допомогти справжнім українським патріотам, які зі зброєю у руках щоденно стримують натиск ворога, захищаючи мир та спокій на території України, яку, на щастя, не торкнулося страшне визначення «зона проведення Антитерористичної операції».
Тож хочеться побажати нашим військовослужбовцям повернутися додому живими та неушкодженими, а волонтерам – подякувати за їх працю, яка не дивлячись на те, що ця війна триває вже майже два роки, не втрачає своєї актуальності та потрібності. А підтримувати хто чим може Збройні Сили України – це почесний обов’язок кожного українця, який вболіває за свою державу та вірить у її перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *