Menu

Вінницька спілка за пільгові кредити на житло від держави

20.08.2016 - Новини з регіонів
Вінницька спілка за пільгові кредити на житло від держави

Вінницька спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО хоче добитись пільгових кредитів на житло від держави
За ініціативою Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО і народного депутата – вінничанина Сергія Кудлаєнка у Верховній Раді зареєстровано законопроект №5015 Про внесення змін до ЗУ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (щодо пільгового кредитування учасників антитерористичної операції та членів сімей Небесної сотні)
Законопроектом пропонується посилити соціальний захист учасників АТО, інвалідів та членів родин учасників Революції Гідності в частині поліпшення житлових умов через надання пільгових кредитів для будівництва, реконструкції або капітального ремонту жилих будинків і подвірних будівель, приєднання їх до інженерних мереж, комунікацій, а також на будівництво або придбання дачних будинків і благоустрій садових ділянок.
«Найбільша кількість звернень до моїх приймалень – це питання виділення землі та вирішення житлових проблем. 8 серпня у ВР зареєстрував законодавчі зміни до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» № 5015. Ініціатива від Всеукраїнського объєднання учасників бойових дій та волонтерів АТО підтримана і полягає в поліпшенні житлових умов учасників АТО та членів сімей Героїв Небесної Сотні шляхом введення системи пільгового кредитування з терміном погашення до 30 років. Держава має забезпечити всі соціальні гарантії та підтримати наших захисників-патріотів!», – написав автор законопроекту, народний депутат-вінничанин Сергій Кудлаєнко у соціальній мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *