Menu

День високомобільних десантних військ ЗСУ у Вінниці

20.08.2016 - Новини з регіонів
День високомобільних десантних військ ЗСУ у Вінниці

У Вінниці десантники та спецпризначенці відзначили День високомобільних десантних військ ЗСУ урочистою ходою центром міста

«У Вінниці десантники та спецпризначенці відзначили День високомобільних десантних військ ЗСУ урочистою ходою центром міста» – каже голова Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський.
«Для тих, хто служив і служить нині в цих підрозділах – день особливий. Нові часи і нові випробування для тих, хто воює, а ветеранам – нагода згадати і живих побратимів, і тих, кого вже немає. Вирішили вшанувати усіх їх, тому і влаштували урочисту ходу центром Вінниці», – зазначив Слівінський.
За його словами, учасники маршу пройшли від меморіалу Героям АТО на пл. Європейській центральною вулицею міста Соборною до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Участь у ході взяли вінницькі ветерани-десантники, спецпризначенці та громадські діячі. Приєдналися до акції й представники 73-го морського центру з Очакова, 142-го навчального центру з Бердичева, 3-го окремого полку з Кропивницького та 8-го окремого полку з Хмельницького, – учасники другого вінницького футбольного «Кубку героїв спецназу», який відбувся напередодні.
У центральному міському парку культури та відпочинку біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся молебень за загиблими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *