Menu

Зустріч керівників районних підрозділів

20.08.2016 - Новини з регіонів
Зустріч керівників районних підрозділів

Відбулася робоча зустріч керівників районних відокремлених підрозділів
ГС «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Луганській області

Маса проблемних питань в соціальному, правовому, фінансовому розрізах щодо «мирного» життя атошників викрилась буквально одразу, як пройшла перша хвиля демобілізації. Ані країна,ані профільні спеціалісти не були готові до великої кількості звернень колишніх солдат за допомогою. Нові для країни причинно-наслідкові події, відсутність відповідних законів, або ж механізмів їх виконання затягувало і затягує вирішення багатьох життєвих питань вчорашніх і сьогоднішніх солдат та їх сімей.
На рівні місцевих органів самоврядування з залученням держаних служб, волонтерів та керівників громадських формувань ____ серпня Старобільська районна рада в рамках робочої зустрічі приймала керівників новостворених районних відокремлених підрозділів Луганської області, директора Центру державної служби ветеранів війни і учасників АТО у Луганській області Нагорняка В. В., керівника Центру Допомоги учасникам АТО при Луганській ОДА Шевелєву С.Є., де обговорили нагальні питання підтримки учасників бойових дій АТО, а також їхніх сімей.
«Перед нами дуже багато роботи» – зазначив в своїй доповіді Голова відокремленого підрозділу ГС «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Луганській області Володимир Коломацький, – «Ми повинні чесно говорити про проблеми, прагнути їх крок за кроком вирішувати та все робити для того, щоб довкола цієї проблематики не було жодних маніпуляцій, учасники АТО та їхні сім’ї повинні відчувати реальну підтримку та увагу до них. А це неможливо без злагодженої роботи державних структур, місцевих райдержадміністрацій, районних рад, управлінь соціального захисту, військових комісаріатів, та інших структур що опікуються проблемами учасників АТО. Розуміння потреб солдата та його сім`ї, напрацювання сумісних механізмів рішень проблемних питань, їх реалізація та аналіз напрацьованої практики, постійне їх вдосконалення та робота на «випередження» – це все дасть змогу оперативно та якісно надавати допомогу та значно зніме соціальну напругу навколо атошників. Ми представляємо учасника АТО перед державними структурами, маємо можливість акумулювати нагальні на сьогодні питання цілої маси солдат. Ми покликані відстоювати інтереси учасника АТО, наприклад через створення районних програм соціального захисту учасників бойових дій на Донбасі, та будемо старатись відслідковувати процеси обслуговування державними установами членів нашої громади».
Окрім іншого на робочій зустрічі мова йшла про фінансове забезпечення діяльності громадської спілки за рахунок членських внесків та комплексної районні програми соціального захисту.
Також В. Коломацький проінформував присутніх щодо досвіду Вінницької області в роботі з учасниками АТО, розповів про нараду у форматі круглого столу яка пройшла 1.08.2016 року під керівництвом голови Вінницької ОДА В. Коровієм разом з головою Державної служби у справах ветеранів війни і АТО А. Дерев’янком, президентом Асоціації ветеранських організацій Євросоюзу EUROMIL Емануелем Якобом, керівником «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» А. Слівінським, та керівниками місцевих громадських організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *